Cope ārpus LV

Tu esi šeit Forums Cope Copes vietas Cope ārpus LV

Šī tēma satur 639 replies un pēdējais ieraksts ir no Tonis Tonis 1 nedēļu atpakaļ.

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 639 total)
  • Autors

Pa ilgiem laikiem ieskatījos,un palika jocīgi…Jau vairākus mēnešus nekāda kustība,domu apmaiņa…Puiķi,da vi šo? Nenolaižat tak galīgi šito štelli,ko kopīgi veidojām…Neesat tak tik slinki un  vīsdegunīgi…

Tiko kā atmaucu no Zviedrijas,ziema ir ,ledus ir,ar zivēm pagaidām ir kā ir:) Bet uz ledus pasēdējām un arī pirmās zives noķērām…Lielais Malgomajs vēl bija vaļā,tā kā vēl kāda nedēļa-divas  jānogaida…Ne asakas mums visiem un nepaliekam par galīgiem dārzeņiem…:) Es gan pēdējā laikā galīgi tūtaini jūtos…

Šorīt -15 C

Šorīt jau -12 C…

Guņčiņ ,nav jau tik cmuki,kā Daugmalē,bet “c пивком сайдёт”…:)

Urmaas ar Emmku jau pucējot mormiškas,gaida kad uzsvilpšu…:D

Bildes CL skatijos. Smuki :)

Atkal bijām, atkal ķērām…Bildes Delfim forumā.

Atkal bijām ,atkal ķēreām.Foreļveidīgie bišku pieklusuši.bet līdaķi un ašuki ņem uz nebēdu. Lielākā ap 13 kg. Bilžuki Delfim portālā.

Atkal bijām,atkal vilkām…Lielākie pāļuki ap 3,5kg,(TRĪS),līdaķis ap 10kg.(VIENS),asari ap 0,5kg (DAUDZ)

Bilžu nabūs,lai Urmaasu netraumētu…:)

Copē gāja labi.Gan pāļuki,gan foreļi kožas uz nebēdu.Žēl gan, ka Urmaasam nav to zivju pelmeņu…   😀

Uz 19.07. dažas vietas vēl dabonamas,Urmaas,ķer momentu…:)

Nu atkak bišku paķērām. Te jau bilžas iekšā neliekās,apskatīt var DELFIM portālā…Pāļukiem un foreļiem apetīte laba. Urmaas,piedod ,ja vari…   :)

Atkal bijām ,atkal ķēr­ām…Līdaķi arī beidzot sasparojušues,bišku paķērām….

Man tagad līdaķi vairāk smeķo,foreļi jau piegriezušies…   :)

Informācija tiem kam saniezējās…:)

Jūnijs man viss ir jau aizņemts,vēl var pievienoties jūlijā un augustā.

T-29208904

Atkal bijām,atkal ķērām…Daudz ķērām..Kožas pārsvarā foreļi. Līdaķi gan tā īsti pamodušies vēl nebija…

Informācija zviedru copes baudīt dvēselē gribošajiem,bet naudiņ ekonomēt arī plānojošamajiem…:) Vilhelmīnē šogad līdz 23 jūnijam zivju audzētavs akvatorijas rajons copmaņiem ir slēgts.Copēt var nedaudz nostāk,robežas var noskaidrot iegādājoties licenzes,vai pie Antohas, par pus cenu protams…:) Licenzes cena 100zv/kr dienā,lomā paturamas 5 foreļveidīgās. Treilerus, kemperus un savas laivas var izmantot tikai speciāli tam norādītās vietās.Laivām jābūt dezinfikācijas apliecībai, kas norāda uz tās ekoloģisko savienojamību pēc vietējiem normatīviem.Apliecību arī var dabūt pie Antohas,par pus cenu protams…Ja nav kur kemperus un treilerus novietot,tad to var arī darīt arī pie Antohas,par pus cenu protams…:)
    Ne asakas ,to zivtiņ noķert gribošajiem…:)

Ālandos ledus nebija. Līdaku bija lērums, turklāt “točkās”, tas ir, atrodot točku pārdesmit līdakas varēja laivā dabūt nepārbraucot. Kompānijā lielākā 9,1 kg seko 7,2, 6,5 utt utjp.  Man 2 gab > 5 kg lielākās. No savējām vienu apēdu, pārējās turpina savu ciltskoku. Jo lielāks māneklis, jo labāk kodās līdakas. Lūk arī visa atskaite. Kātus nesalauzu, spoles dzīvas. Nevienu citu sugu zivju nebija.

Ā, līdakas noaugušas ar dēlēm, kā ar matiem.

2-0-0-4-4-1-9-8

Izskatās, ka forumā dažas daļas ir nobrukušas.

man nozaga telfonu, un līdz ar to arī visus numurus. Lūdzu atsūtiet kāds Guntara N. numuru. 29333162

Paldies Toni. Ja būs ledus tad brauksim vēlāk. Labāk maukt uz gumijām, tā, ja?

Aprīļa vidū var arī atsūkāt…Vietām vēl ledus būs.Līdakas vēl ar ikriem ,to apetīte atkarīga no laika apstākļiem.Jāmeklē pa sekliem līčiem.Sīgas var mēģināt uz grunteni,tāpat kā breksēnus.Bet tur viņas maziņas,ja vispār ir.Tās jāmeklē caurtecēs ar puslīdz gludu,smilšainu dibenu.Man labāk patīk no maija vidus…

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 639 total)

Tev ir jāpiesakās (login), lai varētu atbildēt šajā tēmā

Comments are closed.