Kīno

Tu esi šeit Forums ne_Cope Kīno

Šī tēma satur 113 replies un pēdējais ieraksts ir no Boriss Boriss 1 mēnesi, 1 nedēļu atpakaļ.

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 113 total)
  • Autors

:) Es ar’ pamanīju! :)

27:40. Olte ar švirlaka pudeli mugursomā. 😀

Boriss, viss būtu labi, ja lietas sauktu īstajos vārdos.

Piemēram, sākumā, pieteiktu, ka parādīs, ko var izdarīt bez Zivju fonda naudas, ka makšķerniekiem var būt labums no projektiem, kuri paredzēti pavisam citiem mērķiem un cik liela nozīme ir tam, ka kādam rūp upe, upes posms. Vai ko VMK ir paveicis par citu fondu naudu  To arī parādīt un par to runāt.

Iespējams, ka pārāk kritiski pieeju šai lietai, raidījums Zivju fonda projektiem pa pēdām ir bijis, ķeksītis ir ievilkts.

Starp citu, strauta forelēm saudzēšanas laiks ir no 1.septembra līdz 30.novembrim, laikam Rīva ir upe, kurā foreles šad un tad netīšām gadās, ja jau strauta foreļu saudzēšanas laikā tur izvēlējās filmēt raidījumu. Kaut gan formāli, ja aizmirstam par atbrīvoto zivju mirstību, liegums ir paturēt lomā, attiecīgi pārkāpuma nav, abi ķēra sapalus.

<p>Kaspar. Sory, ka ieliku kino tēmā, ne politikā. Vienkārši gribējās parādīt jums ari, kā kārtējo reizi tiek muldēts kameras priekšā. </p>

Boriss, tas jau nav kino, bet Makšķerē ar Olti.

Skaitās raidījums Zivju fonda projektiem pa pēdām, bet vienīgo projektu, kuru raidījumā pieminēja persona ar prezervatīvu uz galvas bija MOSP projekts, kuram nauda jau ir ieskaitīta, dzejas dienas pagājušas … kaut kas jādara, bet nav pārliecības, ka rakstīto kāds lasīs un vai tas vispār dos labumu. Domāju, ka gan jau kaut ko pa 3 mēnešiem atskaitei uzceps, par pārējo esmu mazāk pārliecināts nekā projekta īstenotājs. Principā pēc šādiem komentāriem no projekta vajadzētu atteikties un līdzekļus atskaitīt atpakaļ, saprotams, ja honorārs jau nav iztērēts.

Man labāk patika cits projekts, tas ko realizēja Pāvilostas pašvaldība un kura rezultātā pavasaros upes posms ir palicis interesants ūdens sporta piekritējiem. Pie reizes attīrījies un tajā iespējams makšķerēt. Šim projektam ar Zivju fondu, kā varēja saprast gan nav nekādas saistības un arī kailcirtes nebija vajadzīgas.

Bez tā man patika, ka Ingus, kurš (kā sapratu) likumīgi iegūst nēģus Rīvas upē, neaprobežojas ar upes izmantošanu, bet piedalījies tās tīrīšanā, pieskata to, cīnās pret maluzvejniecību, par savu naudu kameras salicis, uztaisījis dabas taku. Patiess prieks, ka ir tādi cilvēki, kuri ne tikai ņem, bet prot dot atpakaļ, kā rezultātā iegūst gan viņš, gan upe. Diemžēl un par nelaimi pārsvarā ir tādi, kuri domā, ka smelt var bezgalīgi.

No dīvāna sarunām pie upes, noskaidroju sev trīs interesantas lietas. Viena, ja piever acis uz novada nebūšanām, tad nav pārmetumu. Citāts, no personas ar prezervatīvu uz galvas attiecībā uz to ka var nerakstīt atskaites „Kamēr es nesāku brēkt par novada nebūšanām un mani nesāk žmiegt par to, ka nestrādāju.” Otra … varbūt ne tā sapratu, tāpēc vispirms citāts no personas ar prezervatīvu uz galvas: „Biedrībā visi darbojās tikai tik tālu, kamēr es rakstu papīrus.” Vismaz man tas izskaidro personas bravūrību un to, ka neviens no biedrības nav aizrādījis un neaizrādīs viņam par uzvedību publiskā telpā, principā biedrība ir atkarīga no personas ar prezervatīvu uz galvas un viņš ar to var manipulēt pēc sirds patikas. Tas, vai tam iemesls ir slinkums vai analfabētisms jau ir pakārtoti. Un trešā, cik saprotu „Atlaid mammu” un saudzīga atlaišana strādā tikai LVM ezeros, jo Rīvā jau sižeta sākumā demonstrētais par to neliecina, prieks, ka vismaz vienam no tiem, kuri makšķerēja kameras priekšā, līdzi bija standziņas āķa izņemšanai, tas ir personai ar prezervatīvu uz galvas.

:)  kīnomāni….

Nu zināšu uz kuru filmu neiet. :))) Es tjipa gan nekrācu, bet acis dažreiz pieveras (krēsli ērti). :))

Svētdien biju uz kino, filma Krāpšanas ilūzija 2 bija tik interesanta, ka Dace mani nevarēja pamodināt. Ja nu kāds lasa, atvainojos visiem kuriem traucēja mana krākšana.

Pievienošana ir pārvērsta par augstskolas attiecīgā specialitātē beigšanu. Du nu jums zivis tādas pašas! :)

• This reply was modified 1 year, 2 mēnešus atpakaļ by Boroda Boroda.

Oho! Gunža izīrē īpašumu Holivudai??

Otrā dienā jābūt smukākam raidijumam(vairāk un lielākas zivis), tik nevaru atrast, laikam nav vēl pieejams.

Pazīstama vieta, ne? :)

• This reply was modified 1 year, 2 mēnešus atpakaļ by Boriss Boriss.

Willij, nu dikti cmuks Tev tas klipiņš sanācis,malacis!

Tas tagad moderni, vo! 😀

Sagi,

paliek aizdomīgi,- te Tu  pret Menlo  ‘siltas jūtas’  izrādi,  te Willijs atkal sapņos rādās…   😀

Vot, tas ir kino! Izrādās, tā mūsu dzīve nemaz nav tik pelēka, vo! Jāmāk tik saskatīt to SKAISTO PUSI, ja.

Laikam jau tāpēc es Tevi, Vilīt, reizi pa reizei redzu savos sapņos!… 😀

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 113 total)

Tev ir jāpiesakās (login), lai varētu atbildēt šajā tēmā

Comments are closed.